2011 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis

Anketos atsakymai: Vanduo ir jo poveikis mūsų sveikatai

Dėkoju, visiems dalyvavusiems apklausoje.

Visus atsakymus į klausimus galite matyti pateiktoje lentelėje:




Smagu, kad mes neabejingi vandeniui.

Pasižiūrėjus į atsakymus - kokį vandenį jūs geriate - pasidaro neramu, nes dauguma (iš 190 atsakiusiųjų), renkasi krano vandenį, o juk krano vanduo nieko bendro su gyvybe neturi...
Krano (čiaupo, vandentiekio) vandenį geria 85 žmonės, vandenį perkasi ir geria buteliuotą - 32, filtruota 17, šaltinio 25, specialiai pagerina vandenį (šarmina, suteikia energijos) - 10 žmonių.

Vandenį galime suskirstyti į techninį - jis bėga iš krano, kulinarinį - filtruotas, distiliuotas, jame nėra mineralų ir druskų, todėl jame gerai gaminti (nenusėda ant puodų druskos), bet toks vanduo išplauna iš mūsų mineralus ir geriamasis, geriamasis ląstelių atžvilgiu.


Kokį vandenį geria ląstelės?
Be abejo, tas vanduo turi būti švarus, kad neužsikrėstume ir neapsinuodytume ir tuo užsiima filtrai. Bet tiesą sakant, mūsų ląstelėms visiškai nesvarbus nei vandens kvapas, nei skonis.
Svarbu, kad vanduo patektų į ląsteles.
Toks vanduo pirmiausia turi būti struktūruotas, nešti gerą informaciją apie sveiką ir ilgą gyvenimą. Antra, jis turi turėti mineralų, kad neišplautų iš jų iš mūsų. Trečia, jis turi būti pakankamai takus ir skvarbus - tam tikro paviršiaus įtempimo. Ketvirta jis turi būti gyvas. Gyvas - tai nešantis energiją, o ne ją atimantis. Bet koks ilgiau stovintis vanduo praranda energija, todėl jos tikrai nėra buteliuotame vandenyje. Penkta, vanduo turi būti silpnai šarminis. Su tokiu vandeniu (geriant jį) iš organizmo išeina rūgštys, vadinasi ir ligos. Būtent absoliuti dauguma ir atsakė į klausimą: Kaip jūs galvojate ar priklauso žmogaus sveikata nuo išgeriamo vandens kokybės? - Taip, net 175 atsakymai iš 190 atsakiusiųjų!!!

Ar jūs žinote, kad galima pasidaryti bet kur ir bet kada, ne tik saugų (švarų) vandenį, bet ir gydančiu, tiek, kad jis gali pakeisti nuolatinį lankymąsi poliklinikose, ligoninėse, vaistinėse?


Jei jums įdomu kaip, kreipkitės - mielai pasidalinsiu savo žiniomis ir patirtimi.



Geros dienos ir vasaros,

Arturas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą