2013 m. sausio 10 d., ketvirtadienis

H-500


Susipažinkite H-500 antioksidantas, rinkoje pasirodė  maždaug prieš metus.

Įterptasis vaizdas 2
Ką  daro šis produktas?..
Apie elektronus traktato nerašysiu, tiesiog pacituosiu naują knygelę apie šį produktą:


Mūsų visuomenėje vėžys yra žudikas numeris vienas. Kiekvieną sekundę žmogui gali diagnozuoti vėžį, o kiekvienas penktas nuo jo miršta. Šiandien beveik 80 % visų ligų susiję su elektronu netekimu ir laisvaisiais radikalais. Daktaras Richard Katler žino: „Antioksidantų kiekis jūsų organizme tiesiogiai nulemia, kiek jūs gyvensite“. Neigiamai įkrautas vandenilis yra pats galingiausias antioksidantas visatoje ir pirma ląstelių apsaugos bei DNR atkūrimo priemonė. Kadangi visi energijos pakitimai organizme susiję su vandeniliu, mokslininkai pavadino jį gyvybės kuru. Kompanijos Coral Club produktas H-500 novatoriškiausias antioksidantinio vandenilio aktyvatorius šiandieninėje rinkoje, tai galima įrodyti specialaus oksidacijos – redukcijos potencialo matavimo prietaiso pagalba. Kiekviena minėto produkto porcija aprūpina kūną trilijonais neigiamų vandenilio jonų, tai prilygsta keliems tūkstančiams stiklinių, šviežiai išspaustų vaisių sulčių. Dėka naujo elektronų tiekimo H-500 pagalba, antioksidantinio vandenilio jėgą galima pajausti per keletą minučių. Vandenilis išlaisvinamas tiesiai į vandenį sausų miltelių pavidalu.
Štai taip mikrohidrinas (produktas H-500 pirmtakas) atitinka pagal antioksidantinę vertę (pagal elektronų kiekį tirpale) - 1 kapsulė - 10000 šviežiai spaustų apelsinų sulčių, o jei paskaičiuotume H-500 poveikį, tai reiktų daugint mažiausiai iš 2, H-500 1 kapsulė atitinka 20000 šviežiai spaustų apelsinų sulčių!!!


Kaip manote ar tokio produkto reikia žmonėms?
O mums su jumis?
O jūsų vaikams ir tėvams?

Įterpiu nuorodą, paspaudę ją, galėsite atsiversti, parsisiųsti knygutę apie H-500:
https://docs.google.com/open?id=0B82nZ-TWikz4ZW9KcHpTRW5IYU0
Papildomas aprašymas:  http://arturas.ucoz.com/board/h_500/6-1-0-31

6 komentarai:

  1. H-500 tikrai ne pries metus pasirode, o daug seniau. perku ji nuo 2011 m.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kad žinios būtų moksliškai patikimos , tekstų autoriai paprastai nurodo mokslinius šaltinius kur galima rasti detalesnę informaciją apie produktą jo sudėtį veikimo mechanizmus. Visuose straipsniuose kartojama ta pati tiesa, bet iš kur ji ir kuo pagrįsta????

    AtsakytiPanaikinti
  3. Arturai,labai aciu ,perskaiciau visa knyga,abejoniu jokiu neliko ...

    AtsakytiPanaikinti